Onkológiai dietetika receptekkel

Online elérhető az Onkológiai dietetika

Menüjavaslatokkal, receptekkel is rendelkezik az Egészségvédő Egyesület legújabb online kiadványa, mely az Onkológiai dietetika címet kapta. A kórházi praxison alapuló és az emésztőszervi problémákkal élőknek összeállított kiadás eredeti, nyomtatott füzete – melyet a Magyar Rákellenes Liga Nyíregyházi Szervezete gondozott – új köntösben, és díjmentesen elérhető az egyesület weboldaláról (pdf formátumban tölthető le). A kiadvány 2020 júniusában az OSZK Digitális Könyvtárának rendszerébe is bekerült.

A kiadvány külön-külön is támpontokat nyújt a daganatos, a vérképzőrendszeri, emésztő szervrendszeri betegségek, sztómaviselők étrendjének összeállítására és néhány hasznos weboldalt is ajánl az érintetteknek. Az összeállított menüsorok, receptek azok számára is fontos információkat, ötleteket adhatnak, akik étrendjükre odafigyelnek, vagy szándékukban áll jobban odafigyelni.

A kiadvány díjmentesen weboldalunk Egyéb kiadványok menüpontjából érhető el pdf formátumban.

Vélemény, hozzászólás?