Szolgáltatásaink

Az Egészségvédő Egyesület elkötelezetten generál emberi kapcsolatokon alapuló szakmai együttműködéseket, támogat civil összefogással megvalósuló jó ügyeket, koordinál kisebb és nagy méretű rendezvényeket.

A kölcsönösségen alapuló szolgáltatásainak egy része ezért díjmentes – kiadványai ingyenesen letölthetők akár telefonra, tabletre, e-olvasókra is. Az akadálymentesség jegyében számos hangoskönyv lejátszható, meghallgatható honlapunkon. Felkérésre és árajánlat alapján szívesen vállaljuk mások – elsősorban civil szervezetek – anyagainak korszerűsítését, elektronikus kiadását vagy hangoskönyv megjelentetését. A kiadványok ingyenességének fenntartásához folyamatosan várjuk olyan cégek szponzorációs felajánlásait, akik szívesen támogatnak társadalmi, humán témákat, és fontos számukra a szakmai felelősség garanciája.

Jártasak vagyunk már megnyert pályázatok alprojektjeinek megvalósításában, amennyiben olyan kapcsolatrendszerre van szükség, mellyel a nyertes pályázó nem rendelkezik. Ezen együttműködéseinket precíz elszámolás, szakmailag színvonalas rendezvények,  korrekt beszámolók összeállítása jellemzi.

Intézmények vezetőnek ajánljuk figyelmébe az egészségtervek, dolgozói életmód programok, csoportműködést segítő folyamatok, mindfulness-, meditációs technikák, hangképző-, légzőgyakorlatok szakmai konzultációjának lehetőségét, valamint előadásainkat, melyek a dolgozói csoportok igényeire fókuszálnak – életvezetési, relaxációs csapatépítő találkozók -, továbbá szakmailag megalapozottak.